Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-1000)

  • (Lose: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Ethnographica & Tribal Art (23)
23 Los(e)

  • 23 Los(e)

DAN monkeymask Liberia Africa. DAN aapmasker. Liberia, Afrika. H 45 cm

Luba ancestor statue 19th C. Luba voorouderbeeld 19e eeuw. H 50 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Hemba statue (DRC) Hemba-beeld (DRC). H 43.5 cm (without the base) Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Los 746

Songé Mask

Songé Mask Second half 20th C. Songé masker, 2e helft 20e eeuw. 29.5 x 19 x 22.5 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Los 747

Songé chair

Los 752

Lega mask (DRC)

Los 753

Lega mask

Lega mask early 20th C. Lega masker. Gedateerd begin 20e eeuw. H 31 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Rice knife, Cambodia Een rijstmes, Cambodia. 33 x 40 cm (incl. the stand)

Spear + arrow quiver, Borneo Dayak Een speer en een pijlenkoker, Borneo Dayak. H 35.5 cm L 204 cm

Kusu ancestor statue 19th C. Een Kusu voorouderbeeld. Gedateerd 19e eeuw. H 44 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Songé Kisi statue first quarter 20th C. H 104 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Dogon granary door, Mali Wooden door of a granary. Houten deur van een graanschuur uit Mali. 49 x 41 cm

A collection of African bronze items (Congo) Een verzameling van bronzen Afrikaanse (Congolese) items. H 20 cm

2 African figures 1 Bembe, religious colonial. 2 Afrikaanse figuren. 1 Bembe figuur, religieus koloniaal. H 35.5 - 40.5 cm

  • 23 Los(e)